Kompozycje zapachowe dla branży kosmetycznej

 

Selektywnie dobierane składniki
– z dbałością o szczegóły

Kompozycje zapachowe do kosmetyków stanowią istotną część naszej oferty. W tej kategorii dominują dwie grupy, do których projektujemy zapachy:

kosmetyka pielęgnacyjna, kosmetyka biała – to tzw. kosmetyki niezmywalne, takie jak kremy do twarzy i ciała, balsamy, masła kosmetyczne, emulsje, tusze do rzęs, kosmetyki kolorowe, dezodoranty, antyperspiranty, wody toaletowe, perfumy, itp.

Kosmetyka toaletowa – produkty do mycia ciała, tzw. zmywalne. Są to żele pod prysznic, szampony do włosów, mydła, pianki do mycia, farby do włosów, depilatory w kremie, itp.

Opracowanie receptury kompozycji zapachowej przeznaczonej do kosmetyków wymaga od nas nie tylko talentu Perfumiarza, ale także gruntownej znajomości przepisów w zakresie projektowania wyrobów kosmetycznych.

 

Stale monitorujemy przepisy w branży kosmetycznej, współpracujemy z firmami prowadzącymi szkolenia
i doradztwo dla rynku kosmetycznego– wszystko po to aby każdy zapach wychodzący z naszego laboratorium był w pełnie bezpieczny i posiadał niezbędne certyfikaty jakości.

Nasze zapachy projektowane  z przeznaczeniem do kosmetyków skomponowane są wyłącznie z wyselekcjonowanych składników od dostawców posiadających odpowiednie certyfikaty.

Gotowy złożyć zamówienie?

Nasi handlowcy doradzą oraz przygotują odpowiednią ofertą dostosowaną do zapotrzebowań klienta.